Luksusowa pielęgnacja

Może przyda Ci się wyjątkowy czas dla siebie i swoich zmysłów? Odrobina wytchnienia od pędzącego świata? A może potrzebny Ci jest doskonale dopasowany i niezapomniany prezent?

Podaruj Luksusową Pielęgnację! Popołudnie w spa to świetny wybór. Nietuzinkowy upominek, który pomoże Tobie lub Twoim bliskim zregenerować swoje ciało i zostawić za sobą zbędne napięcie.

Wyjątkowy upominek rozpocznie się autorskim rytuałem “Imbirowa przyjemność”. Pielęgnacja pobudzająca zmysły, dzięki której Twoje stopy będą zanurzone w imbirowej kąpieli przywracającej siły witalne. Pięty i skórki zostaną dokładnie opracowane, stopy staną się gładsze, dzięki aromatycznemu peelingowi, a długotrwałe nawilżenie i odżywienie zapewni parafina.

Profesjonalnie pomalowane paznokcie i luksusowy masaż sprawią, że dłonie i stopy będą wypoczęte i nawilżone. Dodatkowy luksus zagwarantuje aromat  unoszący się w powietrzu i butelka Prosecco.

Następnie skóra doświadczy wyjątkowego, bankietowego zabiegu, na bazie oceanicznych minerałów. Zabieg obdarza skórę odrobiną luksusu i zanurza ją w bogactwie alg morskich. Doświadcz harmonijnego przeplatania się piękna i relaksu. Zapewnij sobie długotrwałe odżywienie i nawilżenie.

Idealnym zwieńczeniem wyjątkowego popołudnia w naszym instytucie będzie podkreślenie brwi, które są ramą naszego spojrzenia. Ważny jest każdy szczegół związany z ich pielęgnacją, dlatego idealne ich podkreślenie zapewni geometria brwi w połączeniu z henną pudrową, dzięki której będziesz cieszyć się długotrwałą i perfekcyjnie dopasowaną do kształtu twarzy stylizacją, bez amoniaku i środków chemicznych.

Naładuj swoje akumulatory pozytywną, luksusową pielęgnacją.

Cennik:

Pakiet Luksusowa Pielęgnacja450 zł
  • Rytuał Manicure "Imbirowa Przyjemność", połączenie złuszczającego peelingu, relaksującego masażu i nawilżającego, imbirowego balsamu
  • Pedicure Spa "Imbirowa Przyjemność" połączenie złuszczającego, imbirowego peelingu, relaksującego masażu i nawilżającej parafiny
  • Zabieg na twarz na bazie oceanicznych minerałów, łączący w sobie peeling, ampułkę, masaż i maskę algową
  • Stylizacja brwi za pomocą henny pudrowej i pełnej geometrii brwi
  • Butelka Prosecco
  • Ekskluzywny voucher zapraszający na zabieg
  • 295 minut
  • Ten wyjątkowy pakiet przeznaczony jest dla osób kochających przyjemności. Potrzebujących regeneracji i wyciszenia oraz doceniających zalety płynące ze sztuki masażu. Sprawdzi się również dla osób szukających nietuzinkowych prezentów dla swoich najbliższych, w realizacji których pomaga Fenti Instytut Urody


    Wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu dokonania płatności.