Podarunek relaksu

Szukasz niezwykłego prezentu, który zapewni Twoim bliskim niezapomniany czas dla siebie i swoich zmysłów? Odrobinę wytchnienia i relaksu od pędzącego świata?

Podaruj przeżycie! Nietuzinkowy chwile, które pomogą Twoim bliskim zregenerować swoje ciało i umysł. Zostawić za sobą stres i zbędne napięcie.

Jeśli innym, gotowym pakietom brakuje czegoś, co mogłoby zachwycić obdarowywaną przez Ciebie osobę to wybierz dowolne usługi. Skomponuj prezent sam dobierając najbardziej zachwycające zabiegi dla najbliższej Ci osoby. Daj jej to czego pragnie i dopasuj naszą ofertę do jej upodobań.

Może zachwycisz ją niezwykłym manicure lub pedicure spa, które pobudzą zmysły, a może zapewnisz luksusowe odprężenie całego ciała, dzięki relaksacyjnym masażom i peelingom ciała.

Pomożesz przeżyć niesamowitą podróż do wnętrza swojego umysłu, dzięki dobranemu indywidualnie zabiegowi na twarz i uzupełnionemu idealną henną i regulacją brwi.

A może warto sprawić, by najbliższa Ci osoba czuła się wyjątkowo pięknie a jej pewność siebie wyraźnie wzrosła dzięki innowacyjnemu liftingowi rzęs lub lekcji makijażu.

To do Ciebie należy wybór! Nie ma żadnych ograniczeń. Zapewnij prezent, który przenosi do świata relaksu, gdzie rytm życia znacznie spowalnia, a kolejne sekundy oznaczają coraz głębsze odprężenie. Spraw, by najbliższa Ci osoba poczuła się wyjątkowo i zaufaj naszym specjalistom z Instytutu Urody w Krakowie.


    Wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu dokonania płatności.