Idealny manicure na wakacje – bez odrostu!

Mamy to! Niekończące się słońce i odpoczynek na wymarzonych wakacjach. Wraz z potrzebą wygrzewania się na słońcu przychodzi potrzeba, by pięknie wyglądać i estetycznie się prezentować. Dlatego jedna z pierwszych myśli kłębiących się w głowie przed wyjazdem (zaraz po kupieniu wystrzałowego kostiumu kąpielowego) są piękne i zadbane paznokcie!

My przychodzimy do Was z propozycjami manicure, przy których żaden odrost nie będzie Wam straszny. Paznokcie w ciągu miesiąca rosną około 4 mm dlatego zarówno manicure  żelowy jak i hybrydowy trzeba wykonywać na nowo lub uzupełniać co około 3 tygodnie, by odrost nie wyglądał nieestetycznie.

Kiedy jesteście fankami jednokolorowego, stonowanego manicure, a kreski, zdobienia czy geometria nie są absolutnie dla Was. Idealnym rozwiązaniem może okazać się wykonanie manicure kombinowanego, który wydłuża czas pojawienia się odrostu o około 2 tygodnie. Polega on na niezwykle precyzyjnym opracowaniu skórek z nadbudową płytki paznokcia oraz aplikacją koloru tak aby sprawiał wrażenie „wyrastania z macierzy „. Przede wszystkim manicure ten wydłuża czas noszenie hybrydy i stylizacji żelowych, a wy możecie pięknie się prezentować przez cały  wakacyjny wyjazd.

Moda i trendy każdego roku ulegają zmianie lub modyfikacji istniejącej stylizacji. W tym roku bardzo dużą sławę zyskał manicure o nazwie babyboomer ale ulepszony o neonowe szaleństwo! Neonowe lakiery nakładane są stopniowo na końcówki paznokci, a przy skórkach znajduje się odcień jak najbardziej zbliżony do naturalnego koloru płytki paznokcia. Tworzy się stopniowanie koloru od cielistego do coraz bardziej soczystego. Dzięki czemu uwagę zwraca  mocno wybijający się kolor na końcach paznokci, odwracając wzrok od odrostu, który również wtapia się w cielisty kolor nasady.

Podobnie się mają stylizacje oparte na popularnym frenchu lub chevronie udoskonalone trendami 2019, poprzez pomalowanie wolnego brzegu na soczysty, letni kolor. Taka stylizacja podobnie jak neonowy babyboomer cieszy się na dłużej zachowaną estetyką i dużą ilością komplementów 🙂 Co udowadniamy zdjęciem poniżej.

Zdjęcie manicure po 4 miesiącach

Świetnym sposobem na przedłużenie trwałości manicure mogą okazać się również linie wzdłuż paznokci w soczystych kolorach. Często takie stylizacje dla kontrastu są wykonywane na na tle cielistych np. matowych odcieni. Kiedy pojawi się odrost, a wizyta u stylistki jeszcze nie zaplanowana w łatwy i szybki sposób –  nawet na wakacyjnym wyjeździe, możesz przedłużyć sobie linie lakierem pod same skórki. Dzięki czemu, Twój manicure w kilka sekund będzie odświeżony a nieestetyczny odrost przestanie być widoczny.

Która z podanych propozycji sprawdzi się na Twoich paznokciach? Dajcie znać w komentarzach 🙂