EPILACJA LASEROWA VECTUS – Najczęściej zadawane pytania

Borykasz się z wrastającymi włoskami i podrażnieniami po goleniu? Tracisz czas i pieniądze na produkty do domowej depilacji, bo nie wiesz na jakie urządzenie zdecydować się by trwale i komfortowo uzyskać gładką skórę?

Odpowiadamy na Twoje najczęściej zadawane pytania i spełniamy marzenia, dzięki najlepszemu laserowi diodowemu Vectus.

Dlaczego warto wybrać laser Vectus?

To najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany laser na rynku. Innowacyjna technologia wdrożona przez Palomar Medical Technologies zapewnia usunięcie owłosienia na stałe, to też wyróżnia ją od tańszych laserów działających na technologii intensywnie pulsującego światła. Eliminuje nawet jasne i rude włosy, natomiast laser Light Sheer usuwa jedynie ciemne i grube włosy. Jest również najszybszą i najbezpieczniejszą technologią, która za każdym razem sprawdza poziom aktywnej melaniny w skórze. Ustawienia dopasowywane są indywidualnie, co eliminuje ryzyko błędu i zapewnia pacjentowi ogromny komfort i szybkość zabiegu.

Czym różni się skuteczność laseru diodowego Vectus w Fenti Instytucie Urody od często spotykanego w salonach laseru Light Sheer Duet?

Skuteczność to kryterium zwykle najważniejsze dla pacjenta. W laserze Vectus w Fenti Instytucie Urody w Krakowie rozłożenie diod w głowicy jest znacznie gęstsze i znajdują się one na większej powierzchni w porównaniu do lasera Light Sheer Duet. Dzięki temu światło dociera do każdego punktu na skórze i zabieg jest dokładniejszy, a co za tym idzie, więcej włosków zostaje usuniętych już po pierwszym zabiegu.

Kolejny ważny przykład wpływający na skuteczność lasera to światło, które w głowicy Light Sheer w trakcie działania strzału naturalnie odbija się od skóry i dlatego też nie odbiera 80% wiązki lasera. Natomiast w głowicę lasera Vectus w Krakowie, wbudowane są lustra, które odbijają wiązkę i impuls w 100% trafia ponownie do skóry. To bardzo znacząco zwiększa skuteczność i efektywność zabiegu.

Czy efekty zabiegu są trwałe?

Seria zabiegów (4-6) powoduje usunięcie ok. 95% owłosienia na stałe. Włosy zniszczone są z całym mechanizmem wzrostu. Laser diodowy Vectus w Fenti Kraków jest jedynym urządzeniem na świecie, które gwarantuje usunięcie owłosienia na stałe. Pozostałe 5% włosów to te, które jeszcze nie były w fazie wzrostu, lub gospodarka hormonalna pacjenta była zaburzona. Włoski te, mogą pojawić się w ciągu roku od zakończenia serii zabiegów, ale są jasne i cienkie, więc praktycznie niewidoczne. Je także można trwale usunąć jednorazowym zabiegiem naświetlania.

Jak długo trwa zabieg epilacji laserowej?

Laser diodowy Vectus jest najszybszym narzędziem do depilacji na świecie. Kosmetolog przeprowadzający zabieg ma do wyboru dwie wymienne głowice. Pierwsza o wymiarach 12×12 mm jest przystosowana do usuwania owłosienia z niewielkich obszarów, np. górnej wargi. Większa głowica ma wymiary 23×38 mm i stosowana jest przede wszystkim przy depilacji większych obszarów – pleców czy nóg. Włosy pod pachami usuwa się w około minutę.

Jak wygląda zabieg epilacji laserowej Vectus?

Przed rozpoczęciem epilacji zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie karty klienta i poinformowani o procedurze wykonywania zabiegu.

Przed zabiegiem czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest odpowiednia wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi wykorzystywana jest duża głowica, a na małych np. wąsik precyzyjna mała głowica.

Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące. W połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Zabieg jest bardzo szybki.

Przestań marzyć o gładkiej skórze bez podrażnień i wrastających włoskach. Skończ z wydawaniem pieniędzy na produkty dające krótkotrwały efekt. Raz na zawsze pożegnaj pieczenie i uciążliwe dolegliwości w okolicach bikini!

Jesień to najlepszy czas, by zacząć zabiegi stałego usuwania owłosienia i latem cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Szczególnie gdy możesz skorzystać z niezwykle interesującej oferty cenowej w Instytucie Fenti w Krakowie.