Naturalny i modny efekt brwi po makijażu permanentnym

Natura nie zawsze obdarza nas brwiami, z których jesteśmy zadowolone. Niestety okazuje się, że ten element twarzy wpływa w dużym stopniu na nasze osobiste poczucie piękna zewnętrznego. Brwi są ozdobą oczu na które zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Nadają charakteru i symetryczności całej twarzy.

Cellulit zwany rónież „pomarańczową skórką” dotyka większość kobiet. Objawia się on zmianami w tkance tłuszczowej, które skutkują pofałdowaniem skóry, zmniejszeniem jej elastyczności, rozstępami czy przebarwieniami.

Na przestrzeni kilku lat wygląd brwi bardzo ewoluował. Jeszcze kilka lat temu makijaż permanentny w Krakowie kojarzył nam się z ciemnymi i mocno zarysowanymi brwiami, często o okrągłym kształcie. Teraz kiedy marzymy o pięknie podkreślonym łuku brwiowym bez codziennego makijażu to świetnym pomysłem okazuje się mikropigmentacja po której można otrzymać efekt brwi podkreślonych cieniem w naturalnych odcieniach i przejściach ombre. Sama mikropigmentacja w Instytucie Urody Fenti w Krakowie to wysokiej jakości technika, która w sposób naturalny koryguje niedoskonałości i nadaje harmonii poszczególnym partiom twarzy

BRWI KIEDYŚ I DZIŚ

Obecnie na światowych wybiegach dominują szerokie i gęste brwi. Dzisiejszy, główny ich cel to podkreślenie naturalnego piękna i zniwelowanie asymetrii. Nie ma mocno zarysowanych górnych linii, a wszystko sprawia wrażenie delikatnej chmurki, idealnie wpisującej się w obecny kanon piękna. Wykonywane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych nie przypominają już czarnych tatuaży. Brwi przestały wyglądać karykaturalnie, skończyły się czasy w których musimy podkreślać je pomadą czy ciemną kredką. Nastała era, w której hitem stał się makijaż permanentny brwi w Krakowie i właśnie z tej metody upiększania okolic oczu kobiety korzystają dzisiaj najchętniej.

SKĄD TA ZMIANA?

Zmianę zawdzięczamy przede wszystkim świadomości, zarówno linergistek jak i klientek. Zmieniły się również szkolenia, na których teraz kładzie się nacisk na anatomię skóry i budowę włosa. Obecny kanon piękna mówi o tym, że linia brwi powinna być delikatna i liftingująca nasze spojrzenie, a brwi tak samo szerokie po całej długości, lekko przyciemnione i przede wszystkim delikatnie zarysowane z przodu.

Sprawdźmy, na czym polega uwielbiana przez naszych klientów technika makijażu permanentnego Powder Effect w Krakowie i jakie są jej zalety!

TECHNIKA POWDER EFFECT

Brwi ombre wykonane techniką Powder Effect w Krakowie charakteryzują się odpowiednim cieniowaniem, które jest delikatnie zaznaczone na początku brwi oraz przechodzące w coraz ciemniejszy odcień i większe nasycenie ku końcowi, tak jak podczas codziennego makijażu. W makijażu permanentnym brwi w Krakowie bardzo ważna jest znajomość podstaw kolorymetrii oraz wstępny rysunek. Dopiero po jego akceptacji można rozpocząć proces pigmentacji. W technice tej, ważne jest również subtelne przypudrowanie górnej linii, by nie była ono mocno zarysowana, a bardziej przypominała efekt po zastosowaniu henny pudrowej.

Ogromnym plusem korzystania z takiej usługi jest zyskanie codziennie kilku minut przy porannym upiększaniu i zapewnienie ładnie wystylizowanych brwi przez długi czas

Dzięki technikom pigmentacji możemy odtworzyć formę brwi, przywrócić kolor i kształt oraz osiągnąć efekt liftingu na zewnętrznym obszarze, by optycznie otworzyć oko. Mając trwale zarysowany kształt brwi dopasowany indywidualnie do Twojej urody, nie tylko oszczędzisz mnóstwo czasu podczas codziennego makijażu ale również Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a usunięcie włosków znajdujących się poza obrębem łuku będzie dużo łatwiejsze. Dlatego w Instytucie Urody Fenti w Krakowie dbamy o jakość wykonywania makijażu permanentnego metodą Powder Effect. Jak i znajomość obecnych kanonów piękna, zapewniając Ci poczucie estetyki.