Soczysta pokusa

Może przyda Ci się wyjątkowy czas dla siebie i swoich zmysłów? Odrobina wytchnienia od pędzącego świata? A może potrzebny Ci jest doskonale dopasowany i niezapomniany prezent?

Podaruj Soczystą Pokusę! Popołudnie w spa to świetny wybór. Nietuzinkowy upominek, który pomoże Tobie lub bliskiej Ci osobie zregenerować swoje ciało i umysł. Zostawić za sobą stres i zbędne napięcie.

Prezentujemy pakiet pobudzający zmysły, który rozpoczyna się arbuzowym peelingiem w połączeniu z ujędrniającym masażem tyłu ciała, którego dopełnieniem będzie soczyście nawilżający balsam.

Następnie dłonie doświadczą orzeźwiającej kąpieli. Paznokcie i skórki zostaną opracowane i za pomocą arbuzowego peelingu przygotowane do wchłonięcia nawilżających i aktywnych składników balsamu. Wszystko dopełni luksusowy masaż i owocowy poczęstunek.

Idealnym zwieńczeniem wyjątkowego popołudnia w naszym Instytucie będzie cytrusowy zabieg na twarz, zapewniający spektakularne efekty rewitalizacji i rozświetlenia. Dodatkowo masaż twarzy pozwoli odetchnąć od codziennego stresu, dodając witalności całemu organizmowi. Bogate właściwości tego zabiegu można zauważyć zaraz po jego zakończeniu. Wszystko dopełni stylizacja brwi, cudowny klimat i owocowy poczęstunek.

Dodaj sobie energii potrzebnej do sprostania współczesnym wyzwaniom. Przeżyj niesamowitą podróż do wnętrza swojego umysłu, spotęgowaną owocowym aromatem unoszącym się w powietrzu!

Cennik

Pakiet Soczysta Pokusa400 zł
  • Arbuzowy peeling i soczyście nawilżający balsam całego ciała połączony z ujędrniającym masażem tyłu ciała
  • Rytuał Manicure "Arbuzowe orzeźwienie" czyli malowanie paznokci w połączeniu złuszczającego peelingu, relaksującego masażu i nawilżającego arbuzowego balsamu
  • Zabieg cytrusowy na twarz w połączeniu z liftingującym masażem
  • Henna z regulacją brwi
  • Owocowy poczęstunek
  • Ekskluzywny voucher zapraszający na zabieg
  • 225 minut
  • Ten wyjątkowy pakiet przeznaczony jest dla osób kochających owocowe przyjemności. Potrzebujących regeneracji i wyciszenia oraz doceniających rytuały rozpieszczające całe ciało i zalety płynące ze sztuki masażu. Sprawdzi się również dla osób szukających nietuzinkowych prezentów dla swoich najbliższych, w realizacji których pomaga Fenti Instytut Urody


    Wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu dokonania płatności.